Putukas soovib anda oma panuse heategevusse, pakkudes teile võimalust annetada oma kasutud asjad meile, mille müügist saadud tulust 60% läheb abivajajatele.

Sinu võimalus teha head. Meie aitame!

Meie koostööpartner

Kui oled Putukas müügikoha rentinud siis anneta kaup, mis ei leidnud müügiperioodi jooksul uut omanikku, meile.  Vahetame sinu hinnasildid heategevuskonto omadega ja meie jätkame müüki.

Annetatud asjade müügist saadud summast läheb 60% heategevuseks.

team spirit, cohesion, together

Kui ei ole müügikohta rentinud siis vaata oma majapidamises ringi. Sul on kindlasti veel PUHTAID, TERVEID JA KASUTUSKÕLBLIKE asju, mida sa enam ei vaja või millele kasutust ei leia. Üks võimalus on asjad viia prügimäele aga milleks? Tõenäoliselt on kuskil keegi, kes on just neid asju otsinud või neid vajab. Too asjad Putukasse ja meie aitame leida tee uue omanikuni. Annetatud asjade müügist saadud rahast anname 60% heategevuseks. Sellega oled säästnud loodust, toetanud taaskasutust ja mis kõige tähtsam – TEINUD HEAD!

Võtame vastu kõik majapidamises ülejäänud korralikud esemed nagu riided, mööbel, nõud, mänguasjad, raamatud, jalanõud, aksessuaarid, hobivahendid, muusika/filmid, tehnika, nipsasjakesed jms.

Kasutuskõlbmatute ja katkiste asjadega Sa abivajajaid aidata ei saa, need saad viia prügikasti või jäätmejaama. 

Putukas jätab omale õiguse valida, millis kaupa müüki võtta, see tähendab, et kui meile tundub, et kaup ei ole müügiks kõlbulik või jääks tõenäoliselt müümata, siis me seda kahjuks müüki ei võta, sest mittemüüdava kaubaga head teha ei saa.

Vaata kindlasti infot “mida annetada ja mida mitte” 

Annetamine on väga lihtne viis TEHA HEAD! Lisaks sellele säästad loodust, toetad taaskasutust ja kindlasti saad oma majapidamises rohkem ruumi.

Annetatud asjade müügist saadud rahast läheb heategevuseks 60%. Summa kantakse heategevusorganisatsiooni arvele, kes otsustab kuidas raha kõige paremini abivajajateni jõuab.

Ülejäänud summast katame kulutused, mis on seotud annetatud asjade müügiga – kaupluse rent, tööjõukulu, hinnastamised, reklaamid jne.

Eesmärk on kaup ära müüa ja saadud rahaga teha head, mitte kaupa teadmata ajaks ladustada.  Seega enne kui tood kauba kohale, loe järgnevad read läbi.

Võtame vastu ainult terved, puhtad ja kasutamiskõlblikud asjad! 

Riided, mööbel, nõud, mänguasjad, raamatud, jalanõud, aksessuaarid, hobivahendid, muusika/filmid, tehnika, nipsasjakesed jms. Suuremate asjade puhul (näiteks mööbel) palume enne poega konsulteerida, kas neid esemeid on ka võimalik müüa.

Palume mõistvat suhtumist, kui annetatud kaupa on liiga palju ja meil ei ole võimalik ruumipuudusel vastu võtta. 

Mitte tuua määrdunud, liialt kulunud või katkised asju! 

Seal hulgas näiteks auto rehve, WC potte,  kasutatud patareisid, vanu värvaineid, ehitusjäätmeid, metalliromu, töötlemata puitu, vanapaberit, biolagunevaid jäätmeid, ohtlike jäätmeid, nõukaaegseid sektsioonkappe jne. Need tuleb ära anda jäätmejaama. 

Kui peaks tekkima kahtlusi, kas kaup on meie poodi sobilik, küsi kindlasti enne meilt!

Putukas jätab omale õiguse valida, millist kaupa müüki võtta. See tähendab, et kui meile tundub, et kaup võiks jääda seisma, siis me seda müüki ei võta.

 

Oma kasutuks muutunud asjade heategevuseks annetamine on  väga lihtne.

Vaata ringi kodus, vaata ringi keldris-kuuris-pööningul, kogu  kokku üleliigsed asjad ja too Putukasse.  Suuremate asjade puhul konsulteeri enne meie poega, et vältida asjata sõitu.